Budapest II.info - apró - Ingyenes II. kerületi apróhirdetések hirdetés: feladás törlés

BazárIngatlanSzolgáltatásÁllás, MunkaOktatásSzámtechElektronikaJárműGépSzabadidő
Hirdetés feladás
Ingyenes
apróhirdetés
feladás
két perc alatt!
Diplomakötés
Szakdolgozatkötés 1órás határidővel 2000Ft, 12órás határidővel 1500 Ft.
www.tervrajzmasolas.hu, www.firstcopy.hu, www.szakdolgozatkotes.com
N: Másoló Futár
T: 06-1-210-10-46
C: www.tervrajzmasolas.hu
Ár: 1500
ELADÓ
Vecsésen nagyon jó helyen eladó egy 59nm-es felújítandó ház 750nm-es telken. IÁ:12 millió T:0670 677 54 51
N: -
T: 06706775451
C: -
Ár:
KÖLTÖZTETÉS II.KER.06-20-9185-907 LOMTALANÍTÁS BÚTOR SZÁLLÍTÁS AZONNAL IS HÉT MINDEN NAPJÁN
3, 5 ÉS 7, 5 TONNÁS AUTÓVAL KÖLTÖZTETÉS BÚTOR SZÁLLÍTÁS LOMTALANÍTÁS HÉT MINDEN NAPJÁN AZONNAL IS BUDAPEST ÉS VIDÉK
N: email
T: 06-20-9185-907
C: hetesteher.uw.hu
Ár:
szolgaltatas
Szolgáltatás
N: budapestii.info
T: Szobafestés Bp minden kerületében
C: Lakásfelújítás kedvező árakon. Festés, mázolás, tapétázás /bármilyen tapétával/ Gipszkartonozás, külső szigetelés, laminált parketta lerakása.Árajánlat készítés felmérés után. Precíz, gyors munka.
Ár: Sikari Balázs
Társkereső Iroda
CSAK HA KOMOLYAN GONDOLJA!
Budai Társkereső a Böszörményin, valós adatbázis garanciával.
06/30 555 8444
N: Rátalál-6
T: 06-30-555-8444
C: -
Ár:
NYELVOKTATÁS
ANGOL, OROSZ, TÖRÖK, MAGYAR, mint idegen nyelvből órákat adok, nyelvvizsgákra készítek fel, korrepetálok minden szinten egyéneket és kis csoportokat.
N: Dr. CZEGLÉDI KATALIN nyelvész, nyelvtanár
T: 06-70-39-28-549
C: -
Ár:
Gyermekfelügyelet
Bébiszitteti állást vállalok, hívjon bizalommal.
N: -
T: 06202553523
C: -
Ár:
gyermekzenekar keres
gyyermekzenekar keres támogatókat, szponzorokat.
referencia a www.smileyzenekar.ewk.hu cimen található. köszönjük
N: smileyk
T: 06308661362
C: -
Ár: 1
1+2 FÉLSZOBA, 63 NM
ZÖLDÖVEZETI, TÁRSASHÁZI, TEHERMENTES LAKÁS AZ ÖNÉ LEHET!
N: 06 20 213 92 77
T: 06 20 213 92 77
C: Bp., II.ker., Zöldlomb u.
Ár: 20,9 M Ft
ITT EGY BUDAI LAKÁS ÖNNEK!
Világos, jó állapotú, fiatalos, 63 nm.
N: 06 20 213 92 77
T: 06 20 213 92 77
C: http://sites.google.com/site/eladobudai63nmeslakas/
Ár: 20,9 M Ft
LAKÁS A RÓZSADOMBON
Szeptemberi költözéssel is: világos, jó állapotú, fiatalos, sok beépített szekrénnyel. 63 nm, 1 + 2 fél szoba.
N: Jankovich Oszkár
T: 06 20 213 92 77
C: http://sites.google.com/site/eladobudai63nmeslakas
Ár: 20,9 M Ft
LAKÁST KERES?
63 nm, FIATALOS, JÓ ÁLLAPOTÚ, NY-I PANORÁMÁS, ERKÉLYES, VILÁGOS, SOK EXTRÁVAL, OLCSÓN.
N: Jankovich Oszkár
T: 06 20 213 92 77
C: Bp., II.ker., Zöldlomb u.
Ár: 20,9 M Ft
FIATALOS, JÓ LAKÁS
Részletek itt: http://sites.google.com/site/eladobudai63nmeslakas
Remek lakás, nagy kert. Érdemes most olcsón megvenni.
N: Jankovich Oszkár
T: 06 20 213 92 77
C: Bp., II.ker., Zöldlomb u.
Ár: 20,9 M Ft
Eladó 63nm-es LAKÁS
Részletek itt: http://sites.google.com/site/eladobudai63nmeslakas
N: Jankovich Oszkár
T: 06 20 213 92 77
C: Bp., II.ker., Zöldlomb u.
Ár: 20,9 M Ft
Eladó 63nm-es LAKÁS
Akár szeptemberi költözéssel is: világos, jó állapotú, fiatalos, rózsadombi lakás sok beépített szekrénnyel.
N: Jankovich Oszkár
T: 06202139277
C: 1025 Zöldlomb u.
Ár: 20,9 M Ft
Eladó családi ház
Marcaliban félkész ház nagy telekkel /anyagáron/ eladó
N: -
T: +3630 4404340
C: -
Ár: 8 M Ft
Eladó vendéglátóipari üzlet
Marcali központban 140nm-es bár jellegű üzlet eladó
N: -
T: +3630 4404340
C: -
Ár: 16M Ft
kérdezőbiztosokat keresek
A Gfk Hungária piackutató részére gyakorlott kérdezőbiztosokat keresek Bp.területére azonnali kezdéssel.
Érdeklődni:0620/4746077 -es telefonszámon
N: B.Edina
T: 06204746077
C: Budapest II.ker.
Ár: 1
Spiritual healer and fortune teller!
Love, Money, Career, I will tell you about your Year!
Gipsy Card Reader!
N: Loretta
T: -
C: www.josloretta.5mp.eu
Ár:
LAKATOSMUNKÁK A-Z-IG IGÉNYES KIVITELBEN!!!
Mindenfajta lakatosmunka, korlátok, kapuk, kerítések stb. készítése a LEGJOBB ÁRON (dróthálótól a tűzi kovácsoltvasig) megbízható szakemberekkel, garanciával. Ingyenes árajánlat és felmérés!
N: -
T: 06/70-425-31-90
C: -
Ár:
Árnyékolástechnika-redőny
reluxa, roletta, napernyő, rovarháló, szalagfüggöny, harmonikaajtó, gyártása szerelése, megbizható munkával , garanciával.
N: email
T: 06304606389
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni. Irjon vagy hivjon.
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
Diplomakötés
Szakdolgozatkötés 1órás határidővel 2000Ft, 12órás határidővel 1500 Ft.
www.tervrajzmasolas.hu, www.firstcopy.hu, www.szakdolgozatkotes.com
N: First Copy
T: 06-1-239-19-16
C: www.firstcopy.hu
Ár: 1500
Szakdolgozatkötés
Szakdolgozatkötés 1órás határidővel 2000Ft, 12órás határidővel 1500 Ft.
www.tervrajzmasolas.hu, www.firstcopy.hu, www.szakdolgozatkotes.com
N: Másoló Futár
T: 06-1-210-10-46
C: www.szakdolgozatkotes.hu
Ár: 1500
M_A_T_E_M_A_T_I_K_A
Matematika fizika mechanika korrepetálás!Szinten tartás, dolgozatra érettségire, ZH-ra vizsgára felkészítés egész évben!
Házhoz is megyek!matekmarcell@gmail.com
900Ft/45perc
N: Marcell
T: -
C: -
Ár: 900Ft
Golyóállóüveg, utcafronti ablakba..
Golyóálló ablaküveg, biztonsági üveg utcafronti ablakba...akár egy darabot is!
N: Balázs Gábor
T: 06702553143
C: www.iuveges.com
Ár:
Katedrálüveg, thermóüveg, gázzaltöltöt thermo..
Speciális üvege csere a lecsobban, sérült repedt üvege csere a helyszínnén is, egyedi méretü üveg zuhanykabin a legolcsobban
N: B Gárbor
T: 06702553143
C: -
Ár:
Üveges - képkeretezés, nyilászárók a legolcsobban
Sérült-repedt üveg csere kiszállásidij nélkül
Üvegezés, képkeretezés, speciális üvegek, műanyag nyilászárók. Üveges szolgáltatások kiszállásdij nélkül
N: balázs Gábor
T: 06702553143
C: -
Ár:
Step aerobic, pilates, alakformálás
Step aerobic, pilates, alakformáló tréning kezdőknek, túlsúlyosaknak is! h-sz: 8:15-9:15, k-cs: 18:00-19:00. Kedvezményes bérlet! Bp. II. ker. Kokarda u., Tamás Judit 06203217258 egyjuti@freemail.hu
N: Logo92
T: -
C: -
Ár:
Roland Em-50 szintetizátor
Szombathelyen van a hangszer.
A szintetizátorról bővebben itt:
www.telcsifilmek.atw.hu
Érdeklődni e-mail-ben
N: email
T: -
C: -
Ár: 39900
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *A* 0630-531-0646 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Lados Attila Tel: 0630 531 0646
N: A FOTÓT mentsd el !
T: -
C: -
Ár:
németül nagyon jól beszélő
60 éves, fiatalos egészséges frissnyugdijas nő vállal idősfelügyeletet, háztartás vezetést igény szerint. Vidám, kommunikativ alkat vagyok, igyekszem mindenkit felvidítani.
N: péceli
T: 305367710
C: Zugló kertváros
Ár:
Bútorasztalos
Beépített konyhabútorok, gardróbok, irodabútorok, polcrendszerek, kiegészítők... stb. garanciával vállalom. Ingyenes felmérés meg beszerelés! Érd: 06304427406. www.franyo2002bt.tar.hu
N: Franyó Attila
T: 06-30-44-27-406
C: -
Ár:
Takarítást vállal
Megbízható preciz munkával, lakások, családi házak takarítását, vállalom, ha szükséges mosást meg vasalást is vállalok. Tel: 06304838584
N: Angéla
T: 06304838584
C: -
Ár:
Családi ház olcsón
Telepedjen le Zalában. Nyugodt környezetben, erdővel övezett területen, gazdálkodásra alkalmas nagy telekkel családi ház eladó. Zalaegerszegtől 18km.
N: Kiss Árpádné
T: 06303747597
C: Petrikeresztúr
Ár: 4000000
Családi ház olcsón
Telepedjen le Zalában. Nyugodt környezetben, erdővel övezett területen, gazdálkodásra alkalmas nagy telekkel családi ház eladó. Zalaegerszegtől 18km.
N: Kiss Árpádné
T: 06303747597
C: Petrikeresztúr
Ár: 4000000
KAPUK, KERÍTÉSEK, KORLÁTOK STB. KÉSZÍTÉSE REFERENCIÁVAL!!
KOVÁCSOLTVAS és FA borításos kapuk, kerítések, korlátok, egyéb lakatosmunkák, stb. készítése EGYSZERŰTŐL A LUXUSIG MINDEN ÁRKATEGÓRIÁBAN garanciával! Ingyenes felmérés!
N: -
T: 06/70-425-31-90
C: -
Ár:
DUGULÁSELHÁRÍTÁS; víz-, fűtés-, gázszer.; villanybojlerek cseréje; kisebb hegesztések (nem csőhál.)
VIZES helyiségek felújítása (cső-, ill. szaniter csere); Ázások, csőtörések hibaelhárítása; Gázkész-ek cseréje; FÉG gázkész. javítás.
N: víz, GÁZ, fűtés
T: 06-30-310-8791
C: -
Ár:
kőműves
Kőműves és burkoló munkák kedvező áron.
N: Hénap
T: 06-70-242/72/65
C: kosd Szabadság
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *M* 0630-311-6080 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Munkatársunk várja hívását
N: Munkatársunk
T: -
C: -
Ár:
Családi ház olcsón
Telepedjen le Zalában. Nyugodt környezetben, erdővel övezett területen, gazdálkodásra alkalmas nagy telekkel családi ház eladó. Zalaegerszegtől 18km.
N: Kiss Árpádné
T: 06303747597
C: Petrikeresztúr
Ár: 4000000
Takarítást vállal
Megbízható preciz munkával, lakások, családi házak takarítását vállalom, akár heti több alkalommal is, referenciával. Tel: 06304838584
N: Angéla
T: 06304838584
C: -
Ár:
Takarítást vállal
Megbízható preciz munkával, lakások, családi házak takarítását vállalo, akár heti több alkalommal is, referenciával. Tel: 06304838584
N: Angéla
T: 06304838584
C: -
Ár:
Informatika oktatás
Érettségire, pótvizsgára, felkészítés informatikából, számítástechnikából, programozásból. Szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbáziskezelés, weblapkészítés, optimalizálás http://szatyika.hu
N: Szathmári
T: 06205249547
C: -
Ár:
Informatika oktatás
Érettségire, pótvizsgára, felkészítés informatikából, számítástechnikából, programozásból. Szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbáziskezelés, weblapkészítés, optimalizálás http://szatyika.hu
N: Szathmári
T: 06205249547
C: -
Ár:
Szántó eladó
Budapest közelében Monor mellett Gombán közel 6 HA nagyon jó minőségű szántó 125 AK értékben eladó.
Kiváló befektetés.
N: Szathmári
T: 06205249547
C: -
Ár: 6,6 millió
Takarítást vállal
Megbízható preciz munkával, lakások, családi házak takarítását vállalom, akár heti több alkalommal is. Hívjon bizalommal! Tel: 06304838584
N: Angéla
T: 06304838584
C: -
Ár:
Linux képzés kezdőknek is!
Linux képzések augusztusi és szeptemberi kezdéssel, Intenzíven
www.bertronstudio.hu
N: Bertron Bt
T: 0617881680
C: -
Ár:
KLÍMASZERELÉS
Klímaberendezések szerelése Budapest egész területén.Split klímák forgalmazása.Minőségi kivitelezés kedvező árakon!
N: Csizmazia László(zöldkártyás szerelő)
T: 06-20/425 9233
C: Budapest XIII ker.
Ár:
Alkalmi, háztartási, egyéb munkát vállalna?
Most induló közösségi portálunkkal ebben szeretnénk segíteni önnek:
www.zsak-a-foltjat.hu
Kérdéseire szívesen válaszolunk az oldalon található elérhetőségen.
N: zsák a foltját
T: -
C: -
Ár:
NYELVOKTATÁS
ANGOL, OROSZ, TÖRÖK, MAGYAR, mint idegen nyelvből órákat adok, nyelvvizsgára készítek fel, korrepetálok minden szinten egyéneket és kis csoportokat.
N: Dr. CZEGLÉDI KATALIN nyelvész, nyelvtanár
T: 06-70-39-28-549
C: -
Ár:
KAPUK, KERÍTÉSEK, KORLÁTOK STB. KÉSZÍTÉSE REFERENCIÁVAL!!
KOVÁCSOLTVAS és FA borításos kapuk, kerítések, korlátok, egyéb lakatosmunkák, stb. készítése EGYSZERŰTŐL A LUXUSIG MINDEN ÁRKATEGÓRIÁBAN garanciával! Ingyenes felmérés!
N: -
T: 06/70-425-31-90
C: -
Ár:
falusi parasztház olcsón
Szigetvártól alig 4km-re gazdálkodásra alkalmas nagy szántóval , jó helyen, olcsón eladó családi ház.ár: kettő millió, autót beszámítok
N: Balogh József
T: 06-20/613-0473
C: Szigetvár
Ár: 2000000
Kertépítés kertgondozás öntözőrendszer telepítés
Vállaljuk kertek egyszeri vagy rendszeres karbantartását , építését, automata öntözőberendezés tervezését, telepítését garanciával kerti járófelületek kialakítását, térkövezést.
N: Jámbor László
T: 06205808189
C: -
Ár:
??????????????????????????
?????????????????????????
N: -
T: 00202020202
C: -
Ár:
??????????????????????????
?????????????????????????
N: -
T: 00202020202
C: -
Ár:
??????????????????????????
?????????????????????????
N: -
T: 00202020202
C: -
Ár:
wwwwwwwwwwww
wwwwwwwwwwwwwwwwwww
N: -
T: 00000000000
C: -
Ár:
wwwwwwwwwwww
wwwwwwwwwwwwwwwwwww
N: -
T: 00000000000
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: Balazs Peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
Takarítást vállal
Megbízható preciz munkával lakás, családi házak takaritását vállalom, akkár heti több alkalommal is, számlaképesen. Érd. Tel: 06304838584
N: Angéla
T: 06304838584
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *M* 0630-311-6080 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Munkatársunk várja hívását
N: Munkatársunk
T: -
C: -
Ár:
Gáz-, víz-, fűtésszerelés; DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS; (Bp-n, ill. Pest megye É-i részén)
GÁZKÉSZÜLÉKEK cseréje; FÉG g.készülékek jav-a; MŰSZERES gázszivárgás ellenőrzés; gépi duguláselhárítás; ÁZÁSOK, csőtörések megszüntetése. RADIÁTOROK cseréje.
N: Tisza F.Péter
T: 06-30-269-2989
C: -
Ár:
OLASZ ÉNEKTECHNIKA TANÍTÁSA BUDAPESTEN
Operaének tanítást vállalok az eredeti olasz énektechnika alapján úgy kezdők mint haladók számára és azok részére akiknek hangképzési és technikai problémáik vannak.
N: Bankuti
T: -
C: -
Ár:
Allaskereses
Nemetorszagi husipari segedmunkat keresek !
Tapasztalat van.
N: email
T: 0040754919227
C: HARGHITA423
Ár:
Vízszerelés, csőtörés, duguláselhárítás!
Vízszerelési hibaelhárítások, csőtörések feltárása, javítása.Duguláselháritás bontás nélkül.
N: Tisza Árpád
T: 0630-9918-499
C: -
Ár:
Eladó családi ház a Bükk-hegység lábánál!
BÜKKSZENTMÁRTON, csendes faluközpontjában, 3szobás összkomfortos, gázos kertes ház beköltözhetően eladó.Lakóháznak, vendégháznak.
N: Kovács-Szabó Ibolya
T: 06-30-314-66-57
C: -
Ár: 8800000
Szakdolgozatkötés, tervrajzmásolás
Diplomakötés, Szakdolgozatkötés - 1órás: 2000. - ; 12 órás: 1500.-
Színes nyomtatás, Fénymásolás, Spirálozás, Tervrajznyomtatás – fénymásolás
www.tervrajzmasolas.hu
N: www.tervrajzmasolas.hu
T: 0612101046
C: 1095 Soroksári u 46
Ár: 1500
Diplomakötés
Diplomakötés, Szakdolgozatkötés - 1órás: 2000. - ; 12 órás: 1500.-
Színes nyomtatás, Fénymásolás, Spirálozás, Tervrajznyomtatás – fénymásolás
www.firstcopy.hu
N: www.firstcopy.hu
T: 0612391916
C: 1136 Gogol u 36.
Ár: 1500
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
Kiszállító-gk.vezetői állást keresek
Megbízható gk. vezető nagy tapasztalattal állást keres, ki és beszállítás vagy személyszállítás területen. Saját személyautó, B, C és PAV II. van. Lehetőleg Csepel vagy környéke.
N: Burger Ákos
T: 06209466895
C: 1215.Bp. Árpád u. 8.
Ár:
Gyógymasszőrök és Természetgyógyászok!
gyógymasszőrök és természetgyógyászok jelentkezését várjuk újonnan nyíló egészségcentrumunkba. Érd: telefonon
N: ProLand Group Kft.
T: 06-70-574-0901
C: -
Ár:
NYELVOKTATÁS
ANGOL, OROSZ, TÖRÖK, MAGYAR, mint idegen nyelvből órákat adok, nyelvvizsgákra készítek fel, korrepetálok minden szinten egyéneket és kiscsoportokat.
N: Dr. CZEGLÉDI KATALIN nyelvész, nyelvtanár
T: 06-70-39-28-549
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *M* 0630-311-6080 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Munkatársunk várja hívását
N: Munkatársunk
T: -
C: -
Ár:
KAPUK, KERÍTÉSEK, KORLÁTOK STB. KÉSZÍTÉSE REFERENCIÁVAL!!
KOVÁCSOLTVAS és FA borításos kapuk, kerítések, korlátok, egyéb lakatosmunkák, stb. készítése EGYSZERŰTŐL A LUXUSIG MINDEN ÁRKATEGÓRIÁBAN garanciával! Ingyenes felmérés!
N: -
T: 06/70-425-31-90
C: -
Ár:
Családi ház kiadó a 8-as főút mellett
Építőipari és egyéb
cégek részére 10 főig
ház kiadó hosszú távra.
Mindenben részletben
megegyezünk. Hívjon bizalommal.
N: Király László
T: 06-20-4883616
C: Petrivente Kossuth ut.97.
Ár: megegyezünk
ingatlanközvetítés
Sikeres értékesítés esetén 1, 5% jutalék, nem kérünk kizárólagosságot, csak akkor fizet ha mi visszük a vevőt. Hirdetésfeladás egyszerűen, akár e-mailben is. www.acingatlan.hu 06704107929
N: -
T: 06
C: -
Ár:
Kalocsai lakás eladó
3.emeleti 2szobás 54m2-es részben felújított, erkélyes, redőnyös, jó fekvésű panel lakás kamrával, saját tárolóval eladó.
N: -
T: 70/4146711
C: -
Ár: 6.200.000
Bútorasztalos
Beépített konyhabútorok, gardróbok, irodabútorok, polcrendszerek, kiegészítők... stb. garanciával vállalom! Ingyenes felmérés! Érd.Tel: 06304427406, www.franyo2002bt.tar.hu
N: Franyó Attila
T: 06-30-44-27-406
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon.
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon.
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon.
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon.
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
munka
Keresi regi iratait es nem tudja ezeket beszerezni Szlovakia-ban. Irjon vagy hivjon.
balazspeter@post.sk
00 421 915 44 64 76
N: balazs peter
T: 00 421 915 44 64 76
C: -
Ár:
Apróhirdetés: 1. oldal - 2. oldal - 3. oldal - 4. oldal - 5. oldal - 6. oldal - 7. oldal - 8. oldal - 9. oldal - 10. oldal - 11. oldal - 12. oldal - 13. oldal - 14. oldal - 15. oldal - 16. oldal - 17. oldal - 18. oldal - 19. oldal - Nem találta meg az Önt érdeklő hirdetést? Adjon fel egyet!